Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Tablety nowe i używane, urządzenia przenośnie - ogłoszenia znajdzto.pl (0)

Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających Twoje kryteria. Możesz jednak:

Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu TABLETY z województw: Zobacz ogłoszenia z działu TABLETY z miast:

Tablety dla każdego

 

Najbardziej pożądanymi cechami w urządzeniach mobilnych jest ich poręczność, odporność na uszkodzenia oraz jak najdłuższy czas działania na zasilaniu bateryjnym.

 

Już jakiś czas temu zakończył się wyścig producentów w konstruowaniu procesorów o zawrotnych osiągach i prędkości. Obecny rozwój technologii idzie w kierunku miniaturyzacji urządzeń przenośnych. Specjaliści kładą nacisk na wytrzymałość urządzeń przenośnych, łatwość obsługi oraz długość działania sprzętu na baterii. Wybór tabletów obecnie może przyprawić o zawrót głowy. Tablety stają się coraz częstszym widokiem i coraz więcej osób się do nich przekonuje. Niewielkie wymiary sprawiają, że tablet mieście się bez problemu w mniejszej nawet torbie. Przekątna ekranu może bowiem wynosić od 7 do 11,6 cala. Obecnie dostępne są tablety z systemem operacyjnym Windows lub Android. Ten drugi jest częściej wybierany ze względu na przystępną cenę, żywotność baterii oraz dostęp do wielu ciekawych darmowych aplikacji dostępnych przez internet. Obecnie wiodącymi producentami tabletów z Androidem jest Sony, Acer, Nexus, Samsung i Lenovo. Ceny tabletów z Androidem i Windowsem powoli się zrównują, jednak producenci tych drugich poszli o krok do przodu i oferują także wersję hybrydową. Urządzenia te łączą w sobie gabaryty tabletu z funkcjonalnością komputera dzięki stacji dokującej w formie klawiatury. Przewagą tabletów z systemem Windows jest łatwiejszy dostęp do programów, z których korzysta się także na komputerach stacjonarnych i laptopach z systemem Windows. W przypadku tabletów z Androidem nie wszystkie popularne aplikacje mogą działać, a do niektórych trzeba pobrać jeszcze aktualizację, np. Adobe Flash. Obecnie w sklepach można znaleźć tablety o dużym przekroju cenowym, co jest związane z renomą firmy, jakością, przekątną ekranu, ilością pamięci RAM i zastosowanym systemem operacyjnym. Na rynku dostępne są tablety firm znanych, jak i tych mniej popularnych, np. Manta, Kiano, Vedia, Cavion, Trak, Lark czy Pentagram. Wybór tabletu musi być dostosowany do potrzeb użytkownika oraz zasobności portfela. Przez zakupem warto zapoznać się z rankingiem tabletów, które publikowane są okresowo na portalach internetowych i porównać cenę tabletu z jego jakością.

Proszę czekać - ładowanie treści...