Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 1 lipca 2020

STOJAK pod kierownice do dowolnego SIEDZISKA domowego - 1A

Kierownice

  • Cena 390
  • Telefon
  • EmailNapisz wiadomość
  • Województwomazowieckie
  • MiejscowośćWarszawa
  • Kod pocztowy03-983
  • Adres21 P.P.Dzieci W-wy

Opis:

Urządzenie PROFiTOR służy do sprawnego i praktycznego użytkowania kierownic i współpracujących sterowników w grach wyścigowych na konsolach i komputerach w wybranej wersji 1A z zastosowaniem dowolnego SIEDZISKA domowego w tym fotela, sofy, kanapy itp.

Najważniejsze zalety to :
- Solidna stabilność stojaka do kierownicy uzyskana dzięki prostemu połączeniu regulowanych listew z podstawą używanego siedziska i skutecznemu przytwierdzeniu zestawu do podłoża przez ciężar własnego ciała.
Na zdjęciach przedstawiono przykłady różnych rodzajów siedzisk, które mogą być zastosowane > postawione na listwach * (rozstaw w zakresie 22 wew – 62 zew), a w przypadku większych mebli typu sofa, kanapa taki stan osiąga się poprzez wsunięcie listew w szczelinę przypodłogową i klinowe wykasowanie luzu.
* kółka fotela obrotowego będą zablokowane np. fotel gamingowy !
- Rozwojowa opcja umożliwiająca w przyszłości dołączenie do stojaka regulowanej platformy (190,-zł) i zainstalowanie dowolnego fotela kubełkowego zorganizowanego we własnym zakresie lub dokupienie w/w łącznika razem z fotelem wybranym z naszej oferty > bez lub z regulacją oparcia.
- Celowo pochylona podstawka pedałów dla lepszych efektów sterowania z możliwością przesuwu bocznego i stosownego położenia, aby statyw kierownicy nie utrudniał obsługi prawą nogą gazu i hamulca.
- Dowolne, korzystne ustawienie kąta obrotu koła kierownicy oraz do wyboru 3-miejscowe usytuowanie (bliżej kierownicy albo siedziska) i 3-kierunkowe + 2-kątowe precyzyjne dopasowanie pulpitu gałki zm. biegów do indywidualnych potrzeb.
- Pełna regulacja i mocne obwodowe zaciski oraz szybko zamykacze + pokrętła w celu bezproblemowego przystosowania zestawu do wzrostu i ew. upodobań kierowcy.
- Trwałe unieruchomienie obudowy : kierownicy, pedałów i dodatkowo gałki zm. biegów za pomocą regulowanych zacisków na przystosowanych podstawkach lub bezpośrednie mocowanie zestawów, które posiadają w obudowach gniazda montażowe M6 np. Logitech >G25, G27, G29, G920, Thrustmaster >T500RS, T300RS+FGTE+GTedition+Fintegral, F430, TXF458+Leather, T-GT, TS-XW+PC, T100, MadCatz >RacingFF, ProRFF, Fanatec >serie CSR, CSL P1+GT FM, BMW M3, P 918RSR, P 911GT, ClubSport oraz oddzielne shiftery.
Za pomocą spec-uchwytu także mocowanie śrubowe innych kierownic Thrustmaster -wykaz na stronie, a instalacja MicroSoft >Xbox360-WRW01/02 przy użyciu regul. wsporników.

UWAGA ! Do kierownic, które mają osobne obudowy gałki-dźwigni zmiany biegów potrzebny jest dodatkowy PULPIT (+110,-zł)

Oferujemy również HAMULEC RĘCZNY (140,-zł) przygotowany do współpracy z kierownicami Logitech G25 / G27 do użytkowania także bez naszych stanowisk pod kierownice - szczegóły na stronie, który w innej OPCJI (180,-zł) współdziała także z wieloma modelami kierownic Thrustmaster : T500, T300, T150, T-GT, TS-PC, F-F1, TX, TS-XW

Przechowywanie - stojak zajmuje niewiele miejsca po zmniejszeniu rozstawu regulacji lub rozmontowaniu do 3-ch detali.
Możliwe dodatkowe zastosowanie jako stanowisko do lotów lub komputerowe - info na stronie.

Inne STANOWISKA POD KIEROWNICE : 1B, 2B, 1C, 1D + HAMULCE ręczne : 2E, 3E > ogłoszenia użytkownika.
Kierownice + urządzenia na foto to pokazowe dodatki.

DOSTAWA : przelew- 20,-zł, za pobraniem- 30,-zł lub odbiór osobisty.
> Wskazane określenie nazwy kierownicy w celu otrzymania stosownych detali do jej instalacji.
> Instrukcja, gwarancja i niezbędne do montażu dodatki dołączone do zakupionego zestawu.
> Ewentualny zwrot towaru do 14-tu dni i rezygnacja z transakcji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Więcej informacji + przydatne akcesoria > www.activer.pl


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...